en az 3 karakter olmalıdır

Güçlü ve Yalın Tasarım

Yeni Accord daha uzun, geniş gövdesi ve alçak tavan çizgisi ile güçlü bir dış tasarım sunarken; krom kanat şeklinde ön ızgara ile far tasarımı ve keskin havalandırma ızgaralarıyla yeni Accord daha dinamik, modern ve cesur bir duruşa sahip.

  LED Farlar & LED Sis Farları

  LED Farlar & LED Sis Farları

  Yeni Accord’un cesur ön tasarımını, otomatik açılıp kapanabilen full LED ön farları ve LED sis farlarının birleşimi oluşturuyor.

  LED Arka Stop Lambası

  LED Arka Stop Lambası

  Yeni Accord’un LED arka stop lambaları güçlü ve dinamik görünümü destekleyecek şekilde tasarlandı.

  Alüminyum Alaşımlı Jantlar

  Alüminyum Alaşımlı Jantlar

  Yeni Accord'un 18 inç keskin alaşım özel jantları gürültüyü 6 dB azaltıyor. Lastikler sayesinde ise yuvarlanma direncini azalırken sürüş kalitesini bir üst düzeye taşıyor.

  Açılabilir Cam Tavan
  Açılabilir Cam Tavan

  Sürüş konforunu arttırmak için dizayn edilen açılabilir cam tavanı sayesinde daha aydınlık ve daha ferah bir iç mekan sunuyor. Sadece tek bir dokunuşunuz yeterli.

  Çift Egzoz Çıkışı
  Çift Egzoz Çıkışı

  Yeni Accord’un zaman tanımayan tasarımındaki Çift Egzoz Çıkış detayları hem sürüş hem de stil tutkunuz için prestijli bir dışa vurum sergilemenizi sağlıyor.

  Etkileyici İç Tasarım

  Accord’un geniş gövdesi ve uzun aks mesafesi sonucunda geniş bir iç mekan elde edilirken iç mekânda kullanılan özel malzemeler her dokunuşta kaliteyi ve mükemmelliği hissettiriyor.

  Premium İç Mekan Deneyimi

  Premium İç Mekan Deneyimi

  Ön konsol, mükemmel dokusu ve 3 katmanlı tasarımı ile dikkat çekiyor. Konsolun, yanlara doğru kıvrılarak kapı panelleriyle bütünleşen mimarisi ise güvenlik hissini artıyor. Honda iç tasarım unsuru olan Soft Touch vites kumandası, iç mekanın kalite algısını yükseltiyor.

  Deri Direksiyon & Gösterge Ekranı

  Deri Direksiyon & Gösterge Ekranı

  Yeni Accord’da karakteristik Honda tasarım yaklaşımının parçası olarak en sık kullanılan sistemleri yönetebileceğiniz kumandalar direksiyon simidine entegre edilirken; ultra ince 7 inç TFT sürücü ekranı sağ taraftaki büyük hız göstergesi ile birlikte sürüşle ilgili birçok önemli bilgiyi sürücüye okunaklı bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

  Geniş Bagaj Hacmi
  Geniş Bagaj Hacmi

  Zaman tanımaz Honda tasarımı, hayatınıza kolaylık katmak için sınır da tanımıyor ve ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayacak 570 litrelik geniş bir bagaj hacmi de sunuyor.

  Geniş Diz Mesafesi
  Geniş Diz Mesafesi

  Honda’nın, “Minimum makine, maksimum insan” tasarım felsefesinin sonucu ortaya çıkan üst düzey konforu; geniş diz mesafesi ve ferah bir iç mekan kullanımı sunan Accord ile deneyimleyeceksiniz.

  YAŞAM ALANI

  Konforunuzu ön planda tutan bir tasarım felsefesi ile geliştirilen yeni Accord; geniş iç kabini ve hayatınızı kolaylaştıracak saklama alanları ile fonksiyonel ve sahip olduğu teknolojilerle yaşanabilir bir iç mekan sunuyor. Kalite algısını yükselten ince detaylarla prestiji en üst seviyede hissedeceksiniz.

  Deri Koltuklar

  Deri Koltuklar

  Her dokunuşunuzda kalitesini hissedeceğiniz deri koltuklar; ergonomik yapıları ve fonksiyonları sayesinde şık bir görünüm sunmakla kalmıyor, konforu da üst düzeye taşıyor.

  Elektrikli Ön Koltuklar

  Elektrikli Ön Koltuklar

  Yeni Accord’da karakteristik Honda tasarım yaklaşımının parçası olarak en sık kullanılan sistemleri yönetebileceğiniz kumandalar direksiyon simidine entegre edilirken; ultra ince 7 inç TFT sürücü ekranı sağ taraftaki büyük hız göstergesi ile birlikte sürüşle ilgili birçok önemli bilgiyi sürücüye okunaklı bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

  Isıtmalı koltuklar

  Isıtmalı koltuklar

  Hava sıcaklığı düşse bile yolcuklarınızdaki konfor ve keyif seviyenizi hep en üstte tutacak.

  PERFORMANS

  Mükemmel performans ve akıcı sürüş sağlayan karakteristik özellikleri ile gücü hissedeceksiniz; detaylı düşünülmüş fonksiyonları ile bu gücü kolayca yöneteceksiniz.

  performance

  Motor Bilgileri

  Yeni Accord, 190 PS gücünde ve 260 Nm tork üreten 1.5 L VTEC Turbo Benzinli motoruyla estetik ve konforun yanı sıra sürüş performansı da sunacak. Üstün Honda mühendisliğinin geliştirdiği güçlü ve verimli motoru, dinamik sürüş keyfiyle de kendine hayran bırakacak.

  performance

  Direksiyon Üzerinden Vites Değiştirme

  Sürekli değişken şanzımandaki (CVT) vites değiştirme aralıklarını veya otomatik şanzımanı kolayca kontrol etmenizi sağlayan, Direksiyon Üzerinden Vites Değiştirme özelliği ile sürüş konforunuz, zamanın ruhuna meydan okuyacak.

  Uzaktan Motor Çalıştırma

  Sınıfında tek olmasıyla dikkat çeken, Uzaktan Motor Çalıştırma özelliği ile araca binmenize gerek kalmadan motoru çalıştırabilir; aracınızı otomatik olarak en son bıraktığınız ısıya getirebilirsiniz.

  TEKNOLOJİ

  Sezgisel, kullanımı basit ve son derece teknolojik... Apple CarPlay ve Android Auto özelliği, multimedya sistemini yönetmenizi sağlayan 8” dokunmatik ekran ve sürüş deneyiminizi üst seviyeye taşıyacak pek çok özelliğiyle yeni Accord, gelişmiş donanımın sunduğu yolculuk konforunu yaşatıyor.

  Android Auto & Apple CarPlay

  Apple CarPlay ve Android Auto özelliği sayesinde telefonunuzdaki uygulamalara kolayca ulaşma, dokunmatik ekran ile aktive etme ve Siri gibi uygulamaları sesinizle kontrol imkanı sağlıyor.

  Android Auto & Apple CarPlay
  Kablosuz Şarj

  Kablosuz Şarj

  Özellikle uyumlu akıllı telefonunuzu, Kablosuz Şarj Özelliği ile şarj ederek, araç içerisinde şarj kablosu karmaşasıyla uğraşmadan zahmetsizce kullanılacak şekilde tasarlandı.

  Geri Görüş Kamerası

  Geri Görüş Kamerası

  Normal, üst-alt ve geniş olmak üzere 3 açı opsiyonuna sahip Geri Görüş Kamerası, her geri gidişinizde güvenle hareket edebilmeniz için tasarlandı.

  Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Özelliği

  Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Özelliği

  Accord’un teknolojik konforunu, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma özelliğiyle de yaşayacaksınız. Anahtarı cebinizden çıkarmanıza gerek kalmadan kilidi rahatça açabilir; yine anahtara ihtiyaç duymadan START/STOP düğmesine basarak aracınızı çalıştırabilirsiniz.

  Sizi ve yolcularınızı korumak için en gelişmiş güvenlik teknolojisi ile geliştirilen ve otonom sürüş imkanı sağlayan Honda SENSING, tüm Honda ürün yelpazesinde standart olarak yer almaktadır. Yeni Accord’da sunulan Honda SENSING özellikleri arasında en gelişmiş sürüş destek özelliklerine de sahip olacaksınız.

  Çarpışma hafifletici fren sistemi

  Çarpışma hafifletici fren sistemi

  Bir otomobille veya yayayla çarpışma olasılığı söz konusu olduğunda bu özellik sizi tehlikeye karşı uyarıyor ve olası çarpışmanın şiddetini en aza indirmek için hızınızı azaltıyor.

  Uyarlanabilir hız sabitleyici

  Uyarlanabilir hız sabitleyici

  Çarpışma önleme fren sistemi

  Şerit takip uyarı sistemi ve şerit koruma destek sistemi

  Otomobilin içinde bulunduğu şeridin dışına çıkması halinde (sinyal lambası etkinleştirilmediği durumlarda) sistem sizi görsel ve işitsel olarak uyarır ve aracı tekrar şeride sokmak için dikkatinizi çeker. Böylelikle sistem hem şeritte kalmanıza yardımcı olurken ve hem de sürüş boyunca direksiyon düzeltme gereksiniminiz azalıyor.

  Çarpışma önleme fren sistemi

  Şeritte tutma asistanı

  Ön cama monte edilen kamera, otomobilin yol dışına çıkmak üzere olduğunu tespit ediyor ve elektrikli direksiyon sistemine müdahale ederek aracı tekrar yola sokmak için manevra yapıyor. Sistem bazı durumlarda fren de yaparak otomobili yavaşlatabiliyor.

  Trafik işareti tanıma

  Akıllı hız sınırlandırma sistemi

  Düşük Hızda Takip Özelliğine Sahip Uyarlanabilir Hız Sabitleme Sistemi

  GÜVENLİK

  Honda mühendisleri tarafından geliştirilen Accord, yeni ve standart birçok aktif-pasif güvenlik ve sürüş destek donanımları sunuyor. Üstün güvenlik donanımları ile üst düzey bir sürüş konforuna ulaşacaksınız.

  Kör Nokta Uyarı Sistemi

  Kör Nokta Uyarı Sistemi

  Kör noktada kalan araçları tespit ederek ilgili tarafın yan aynasında yanıp sönen bir ışık ve sesli uyarıyla sürücüyü uyarıyor. Bu sayede şerit değişikliğini daha güvenli yapmanızı sağlıyor.

  Çapraz Trafik Uyarı Sistemi

  Çapraz Trafik Uyarı Sistemi

  Geri manevra esnasında devreye giriyor ve her iki yönden yaklaşan araçları algılayıp sürücüyü olası bir tehlikeye karşı sesli ve görsel olarak uyarıyor.

  E-Call

  E-Call

  Aracınızın ciddi bir darbe ikazı alması veya acil tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyduğunuz durumlarda devreye giren sistem, en yakın 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak, bulunduğunuz noktanın koordinatlarını ve ilgili bilgileri çağrı merkezine iletebilmektedir.

  Honda Accord

  RENK SEÇİMİ

  Yeni Accord; Meteor Gri, Kristal Siyah, Platin Beyaz ve Kuvars Mavi renk seçenekleri ile tarzınızı kusursuz şekilde yansıtacak.

  Lütfen bir renk seçin

  Meteor Gri

  Kristal Siyah

  Platin Beyaz

  Kuvars Mavi

  Zaman tanımayan
  2 Versiyon

  Executive
  • 17 inç Alüminyum Alaşımlı Jantlar

  • 18 inç Alüminyum Alaşımlı Jantlar

  • Kör Nokta Uyarı Sistemi

  • Çapraz Trafik Uyarı Sistemi

  • Honda SENSING

  • Apple CarPlay

  • Android Auto

  • Çift Egzoz Çıkışı

  • Kablosuz Şarj

  • LED Ön Farlar

  • Açılabilir Cam Tavan

  • Uzaktan Motor Çalıştırma

  • Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi

  • Isıtmalı Ön Koltuklar

  • Isıtmalı Arka Koltuklar

  • Hafızalı Koltuk